Lista podmiotów

z nazwą zaczynającą się od "G":

GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W OTMUCHOWIE (KRS 106702)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W PISZU (KRS 56895)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W POKOJU (KRS 45737)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W POLSKIEJ CEREKWI (KRS 57163)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W POPIELOWIE (KRS 35596)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W PRÓSZKOWIE (KRS 224236)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W PUCKU (KRS 80054)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W SKARBIMIERZU (KRS 240097)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W STRZELECZKACH (KRS 143234)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W TARNOWIE OPOLSKIM (KRS 35481)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W TRĄBKACH WIELKICH (KRS 43851)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W WILKOWIE (KRS 37945)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W ZAWADZKIEM Z SIEDZIBĄ W ŻĘDOWICACH (KRS 61342)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W ZGORZELCU (KRS 216512)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W ŁAPSZACH NIŻNYCH (KRS 72715)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W ŁUBNIANACH (KRS 180512)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W ŚWIERCZOWIE (KRS 32804)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W ŚWIĄTKACH (KRS 50993)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE WE WRZEŚNI (KRS 76500)
GMINNE ZRZESZENIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE WIERZCHOSŁAWICE (KRS 58481)
GMINNE ZRZESZENIE LZS W GOGOLINIE (KRS 214238)
GMINNE ZRZESZNIE LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE W GŁUCHOŁAZACH (KRS 62280)
GMINNEJ SPÓŁDZIELNI SAMOPOMOC CHŁOPSKA W TERESZPOLU (KRS 162167)
GMINNO LUDOWY KLUB SPORTOWY (KRS 123265)
GMINNO MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY PILICZANKA (KRS 224160)
GMINNO MIEJSKI LUDOWY KLUB SPORTOWY W NOWEJ SARZYNIE (KRS 48356)
GMINNO MIEJSKIE STOWARZYSZENIE RODZIN ABSTYNENCKICH RODZINA (KRS 112202)
GMINNO POWIATOWE TOWARZYSTWO SPORTOWE AVIA ŚWIDNIK (KRS 254680)
GMINNO POWIATOWE TOWARZYSTWO TENISOWE W ŚWIDNIKU (KRS 31580)
GMINNY HOKEJOWY KLUB SPORTOWY JEMY POLAR ŁOZINA (KRS 103772)
GMINNY KLUB PIŁKARSKI BŁĘKITNI SPARTA KOTLIN (KRS 16252)
GMINNY KLUB PIŁKARSKI TARGÓWEK (KRS 164370)
GMINNY KLUB PIŁKI NOŻNEJ LIWNO (KRS 275969)
GMINNY KLUB SENIORA W JEDLNI LETNISKO (KRS 17959)
GMINNY KLUB SPORTOWY (GKS) KLUCZEWSKO (KRS 253785)
GMINNY KLUB SPORTOWY ALEKSANDRIA W ALEKSANDROWIE (KRS 70346)
GMINNY KLUB SPORTOWY ANDORIA W MIRCZU (KRS 70373)
GMINNY KLUB SPORTOWY ARAMIX NIEBYLEC (KRS 26153)
GMINNY KLUB SPORTOWY BLEDZEW (KRS 32547)
GMINNY KLUB SPORTOWY BOBRY KARCZMISKA (KRS 21568)
GMINNY KLUB SPORTOWY BUCOVIA BUKOWA (KRS 177129)
GMINNY KLUB SPORTOWY BŁĘKITNI STOCZEK (KRS 263582)
GMINNY KLUB SPORTOWY CHEKO W SKÓRZNIE (KRS 90559)
GMINNY KLUB SPORTOWY CUKROWNIK FABIANKI (KRS 170020)
GMINNY KLUB SPORTOWY CZARNI KONDRATOWICE (KRS 237093)
GMINNY KLUB SPORTOWY CZARNI MAŁDYTY (KRS 43351)
GMINNY KLUB SPORTOWY DIAGRAM (KRS 20758)
GMINNY KLUB SPORTOWY DOPIEWO (KRS 243920)
GMINNY KLUB SPORTOWY DRZEWIARZ RZECZENICA (KRS 52390)
GMINNY KLUB SPORTOWY DŹWIERZUTY (KRS 38338)
GMINNY KLUB SPORTOWY FADOM (KRS 147059)
GMINNY KLUB SPORTOWY GMINA BRANIEWO (KRS 108290)
GMINNY KLUB SPORTOWY GRANICA DOROHUSK (KRS 7998)
GMINNY KLUB SPORTOWY GROMADKA (KRS 281683)
GMINNY KLUB SPORTOWY GROMNIK (KRS 39172)
GMINNY KLUB SPORTOWY GRUNWALD (KRS 43128)
GMINNY KLUB SPORTOWY GRYF (KRS 105184)
GMINNY KLUB SPORTOWY HALNIAK MIŁKÓW (KRS 91795)
GMINNY KLUB SPORTOWY HURAGAN W STEFANKOWICACH (KRS 70618)
GMINNY KLUB SPORTOWY ISKRA (KRS 156598)
GMINNY KLUB SPORTOWY ISKRA PASIKUROWICE (KRS 94263)
GMINNY KLUB SPORTOWY JANOWIA (KRS 82478)
GMINNY KLUB SPORTOWY KASZTELANIA BRUDZEW (KRS 4354)
GMINNY KLUB SPORTOWY KOBIERZYCE (KRS 319710)
GMINNY KLUB SPORTOWY KONIEMŁOTY POGOŃ STASZÓW W KONIEMŁOTACH (KRS 47498)
GMINNY KLUB SPORTOWY KORMORAN RUSZKOWO (KRS 290096)
GMINNY KLUB SPORTOWY KRESY W DOŁHOBYCZOWIE (KRS 24319)
GMINNY KLUB SPORTOWY KROŚCIENKO WYŻNE PUSTYNY (KRS 328364)
GMINNY KLUB SPORTOWY LEŚNIK OSIECZNICA (KRS 40442)
GMINNY KLUB SPORTOWY LUDOWE ZESPOŁY SPORTOWE START KOZŁOWO (KRS 37450)
GMINNY KLUB SPORTOWY MEPROZET STARE KUROWO (KRS 226403)
GMINNY KLUB SPORTOWY MIERZYN (KRS 239708)
GMINNY KLUB SPORTOWY MIRKÓW DŁUGOŁĘKA (KRS 87567)
GMINNY KLUB SPORTOWY MITEX PDGÓRZYN (KRS 165224)
GMINNY KLUB SPORTOWY MYŚLIWIEC W GOSTYCYNIE (KRS 4103)
GMINNY KLUB SPORTOWY NAPRZÓD STARE BABICE (KRS 194147)
GMINNY KLUB SPORTOWY NAŁĘCZ W BABIAKU (KRS 45545)
GMINNY KLUB SPORTOWY NOWINY (KRS 66903)
GMINNY KLUB SPORTOWY OGNIWO W WIERZBICY (KRS 64955)
GMINNY KLUB SPORTOWY OLIMPIA PODGAJ (KRS 129958)
GMINNY KLUB SPORTOWY OLSZA (KRS 168818)
GMINNY KLUB SPORTOWY ORION (KRS 235334)
GMINNY KLUB SPORTOWY ORION (KRS 57094)
GMINNY KLUB SPORTOWY ORKAN W NIEDŹWIEDZIU (KRS 45358)
GMINNY KLUB SPORTOWY ORKAN W RYCZYWOLE (KRS 44669)
GMINNY KLUB SPORTOWY ORONKA W OROŃSKU (KRS 114854)
GMINNY KLUB SPORTOWY ORZEŁ TERESZPOL (KRS 75443)
GMINNY KLUB SPORTOWY PARSĘTA (KRS 42550)
GMINNY KLUB SPORTOWY PARTYZANT (KRS 91709)
GMINNY KLUB SPORTOWY PERŁA DESZKOWICE (KRS 69989)
GMINNY KLUB SPORTOWY PIAST (KRS 104597)
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA IŁOWO (KRS 43124)
GMINNY KLUB SPORTOWY POWIŚLE W STARYM TARGU (KRS 50516)
GMINNY KLUB SPORTOWY PŁOMIEŃ NEKLA (KRS 76881)
GMINNY KLUB SPORTOWY RADWAN W LUBASZU (KRS 81006)
GMINNY KLUB SPORTOWY RELAX RADECZNICA (KRS 73194)
GMINNY KLUB SPORTOWY ROKITA (KRS 82131)
GMINNY KLUB SPORTOWY RUCH W IZBICY (KRS 63419)
GMINNY KLUB SPORTOWY RZEMIEŚLNIK (KRS 65278)
GMINNY KLUB SPORTOWY SADOWNIK WAGANIEC (KRS 140215)
GMINNY KLUB SPORTOWY SHR RÓŻA W WOJCIESZYCACH (KRS 79681)
GMINNY KLUB SPORTOWY SIEDLISKO (KRS 284420)
GMINNY KLUB SPORTOWY SIERAKOWICE (KRS 60068)
GMINNY KLUB SPORTOWY SOKÓŁ NOWA RUDA (KRS 137610)
GMINNY KLUB SPORTOWY SPARTA (KRS 70106)
GMINNY KLUB SPORTOWY SPARTA (KRS 87926)
GMINNY KLUB SPORTOWY SPÓJNIA (KRS 71442)
GMINNY KLUB SPORTOWY START LUBENIA (KRS 29150)
GMINNY KLUB SPORTOWY STAWIGUDA (KRS 44760)
GMINNY KLUB SPORTOWY STRAŻAK MIERZĘCICE NOWA WIEŚ (KRS 238569)
GMINNY KLUB SPORTOWY TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE (KRS 79412)
GMINNY KLUB SPORTOWY TRANSPORTOWIEC (KRS 56667)
GMINNY KLUB SPORTOWY TUPLICZANKA W TUPLICACH (KRS 199977)
GMINNY KLUB SPORTOWY TĘCZA W TOPÓLCE (KRS 101047)
GMINNY KLUB SPORTOWY UNIA (KRS 160930)
GMINNY KLUB SPORTOWY VEL DĄBRÓWNO (KRS 46561)
GMINNY KLUB SPORTOWY VITCOVIA (KRS 117404)
GMINNY KLUB SPORTOWY W BEDLNIE (KRS 124482)
GMINNY KLUB SPORTOWY W BORZĘCINIE (KRS 14945)
GMINNY KLUB SPORTOWY W LISEWIE (KRS 27050)
GMINNY KLUB SPORTOWY W RUDKACH (KRS 121051)
GMINNY KLUB SPORTOWY W USTCE (KRS 30590)
GMINNY KLUB SPORTOWY W ZADZIMIU (KRS 29440)
GMINNY KLUB SPORTOWY WYBRZEŻE (KRS 39821)
GMINNY KLUB SPORTOWY ZAMCZYSKO ODRZYKOŃ (KRS 77044)
GMINNY KLUB SPORTOWY ZAWISZA (KRS 164187)
GMINNY KLUB SPORTOWY ZJEDNOCZENI PRZYTOCZNA (KRS 170017)
GMINNY KLUB SPORTOWY ŁOKIETEK (KRS 98469)
GMINNY KLUB SPORTOWY ŚWIT W KRZESZOWICACH (KRS 217432)
GMINNY KLUB SPORTOWY ŚWIT W OSIELCU (KRS 66594)
GMINNY KLUB SPORTOWY ŹRÓDŁO W SOLCU ZDROJU (KRS 15163)
GMINNY KLUB SPORTOWY ŻUKOWO (KRS 345123)
GMINNY KLUB SPORTOWY ŻÓRAWINA (KRS 67040)
GMINNY KLUB SZACHOWY SOLNY W ZIELENIEWIE (KRS 120757)
GMINNY LUBOWY KLUB SPORTOWY ŻYRZYNIAK (KRS 56566)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWO TURYSTYCZNY HUSAR W KOMARÓWCE PODLASKIEJ (KRS 85923)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWO TURYSTYCZNY TYTAN W WISZNICACH (KRS 37016)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY (KRS 91442)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY (GLKS) FAŁKÓW (KRS 26732)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY ANDALUZJA (KRS 22478)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY ANDRESPOLIA (KRS 78082)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY BARYCZ (KRS 10651)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY BESKID (KRS 134346)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY BURZA (KRS 117603)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY DREWIARZ RZEPEDŹ (KRS 40089)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY DŁUTÓW (KRS 115423)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY ECHO W ZAWADZIE (KRS 70436)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY EKOLOG (EKO) (KRS 100380)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY GAWORZYCE (KRS 200707)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY GMINA KŁOMNICE (KRS 227031)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY GRAF W CHODYWAŃCACH (KRS 73183)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY GRANICA LUBYCZA KRÓLEWSKA (KRS 70487)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY GWIAZDA W STAROGRODZIE (KRS 66505)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY HEROS W SROKOWIE (KRS 43264)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY HURAGAN W BIERZWNICY (KRS 16822)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY KORONA W NIEDZIELISKACH (KRS 111822)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY LAKTOZA (KRS 267878)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY LASKOWIANKA W LASKACH (KRS 64567)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY LOT KONOPISKA (KRS 105943)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY MIETKÓW (KRS 54082)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADARZYN (KRS 129755)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NADWIŚLANKA WOLA ROGOWSKA (KRS 16072)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY NIEPLANKA NIEPLA (KRS 36706)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY OLIMPIA JEŻÓW (KRS 262716)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY ORKAN (KRS 26291)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY ORLIK (KRS 146566)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY ORLĘTA CZACZ (KRS 72334)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY ORLĘTA GMINY KŁODZKO Z SIEDZIBĄ W KROSNOWICACH (KRS 212708)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY ORZEŁ KAROLEWO (KRS 55925)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY ORZYC JANOWO (KRS 56318)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY PIAST (KRS 111276)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY POGOŃ (KRS 168046)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY POLANIN W STRZAŁKOWIE (KRS 42136)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY POM ISKRA PIOTROWICE (KRS 70257)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY POTOK WIELKI (KRS 257376)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY PRZEMSZA KLUCZE (KRS 115767)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY RELAX RADZIWIŁŁÓW (KRS 108163)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY ROKITNO W ROKITNIE (KRS 74748)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY RUDAWY W JANOWICACH WIELKICH (KRS 142720)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY SKRWA W SKRWILNIE (KRS 93636)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY SOKÓŁ (KRS 8145)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY SOKÓŁ ZIMNA WODA (KRS 42762)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY SORENTO KAMION (KRS 43493)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTA ŁABUNIE (KRS 82833)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTAK WIELKANOC GOŁCZA (KRS 98828)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY SPARTAKUS RAZEM DALESZYCE (KRS 13160)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY TOR (KRS 27712)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY UNIA PIELGRZYMKA (KRS 75881)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W DOBRCZU (KRS 17790)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W JAWORZYNIE ŚLĄSKIEJ (KRS 57633)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY W OSIELSKU (KRS 99356)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WARMIAK W ŁUKCIE (KRS 49493)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WICHER (KRS 252942)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WICHER W MIEDZIANEJ GÓRZE (KRS 122932)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WISŁA W WOLI PRZEMYKOWSKIEJ (KRS 32518)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WYSOKA (KRS 55485)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY WŁÓKNIARZ MOSZCZENICA (KRS 273343)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY Z SIEDZIBĄ W MICHOWIE (KRS 56058)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY ZAWISZA (KRS 110919)
GMINNY LUDOWY KLUB SPORTOWY ZNICZ WE WŁADYSŁAWOWIE (KRS 34740)

Wybierz stronę:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75