Lista podmiotów

z numerem NIP zaczynającym się od "621":

AGNESS COMPANY SP Z O O (NIP 6211653280)
AGRO PETROL SP Z O O (NIP 6211780386)
AGROPASZ SP Z O O (NIP 6210003887)
AGROZBYT SPÓŁKA JAWNA MAŁGORZATA HADRYŚ BOGDAN HADRYŚ (NIP 6211353129)
AKM SP Z O O (NIP 6211689177)
ANTA SP Z O O (NIP 6211766021)
APTEKA ALFA MOTYLEWSKA I SPÓŁKA SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211694304)
APTEKA ESCULAP ALINA NOWACZYK WITOLD NOWACZYK SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211532375)
APTEKA PARCELKI ALINA NOWACZYK RADOSŁAW NOWACZYK IRENEUSZ NOWACZYK SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211521383)
APTEKA RYNKOWA SPÓŁKA JAWNA TOMISŁAW BALCEREK I WSPÓLNICY (NIP 6211667856)
ARMATURA KOZŁOWSKI SP Z O O (NIP 6211779992)
ARPAK SP Z O O (NIP 6211632160)
ATILLA SP Z O O (NIP 6211761555)
BANK SPÓŁDZIELCZY W DOBRZYCY (NIP 6210004214)
BANK SPÓŁDZIELCZY W KROTOSZYNIE (NIP 6210004183)
BASSMAD SP Z O O (NIP 6211776982)
BASTIK SP Z O O (NIP 6210004349)
BEST FOR LIFE SZPAKOWSKA SZPAKOWSKI SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211760449)
BLENDING SP Z O O (NIP 6211527894)
BM KOBYLIN SP Z O O (NIP 6211742138)
BRAND PROPERTY SP Z O O (NIP 6210003841)
CALABRIA STASIAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA (NIP 6211781871)
CENTRUM WYNAJMU NIERUCHOMOŚCI SP Z O O (NIP 6211766216)
CERABUD AGRA SP Z O O (NIP 6211785320)
CERPOL KOZŁOWICE S A (NIP 6210003870)
CHATKA GRZEGORZ SMYCZYŃSKI DARIUSZ BIELAWNY SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211637631)
CHEMECH SP Z O O (NIP 6211782847)
CHEMICZNA SPÓŁDZIELNIA PRACY W KROTOSZYNIE [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6210003893)
D & R SERVICES SP Z O O (NIP 6211689390)
DALKIA KROTOSZYN SP Z O O (NIP 6211488036)
DOBRZYCKIE ZAKŁADY OBUWIA [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6210004059)
DROGBAR SP Z O O (NIP 6211753308)
ELRO SP Z O O (NIP 6211744048)
EWA SP Z O O (NIP 6211636502)
FABRYKA OKIEN PROFAL PIOTR PIORUNEK IRENEUSZ KUZIA SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211685067)
FABRYKA PODŁÓG BIADKI SP Z O O (NIP 6211668465)
FABRYKA URZĄDZEŃ GÓRNICZYCH FUGOR SP Z O O (NIP 6210004527)
FIRMA ŻELATYNA SP Z O O (NIP 6210003806)
FROMADEL SP Z O O (NIP 6211704511)
G L SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO SP Z O O (NIP 6211770330)
GEMBIAK MIKSTACKI SPÓŁKA JAWNA (NIP 6210038354)
GEVELBOUW POLSKA SP Z O O (NIP 6211765889)
GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA (NIP 6210004071)
GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA (NIP 6210004094)
GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W DOBRZYCY (NIP 6210003858)
GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM (NIP 6210003864)
GMINNA SPÓŁDZIELNIA SAMOPOMOC CHŁOPSKA [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6210004409)
GMW SP Z O O (NIP 6211730945)
GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH BALIOS SP Z O O [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6211597788)
GRUPA PRODUCENTÓW ROLNYCH KOŹMIN WIELKOPOLSKI SP Z O O (NIP 6211532553)
GS MIKOR SP Z O O (NIP 6211667885)
HARDBIT K BIAŁEK P POPRAWA SPÓŁKA JAWNA (NIP 6210005142)
HARTOWNIA SZKŁA SZOTKIEWICZ MAREK SZOTKIEWICZ EWA UCIECHOWSKA SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211664243)
HODOWLA ROŚLIN SMOLICE SP Z O O GRUPA IHAR (NIP 6211619001)
HURTOWNIA NABIAŁOWA MLEKO MAX KULAS & STANIEWSKI SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211675614)
HURTOWNIA SZKŁA I PORCELANY BARTOSZ SPÓŁKA JAWNA RAFAŁ BARTOSZ MARIUSZ KAŹMIERCZAK (NIP 6211342574)
INTER TEAM FRANCE SP Z O O (NIP 6211091103)
ISAMAR SP Z O O (NIP 6211660802)
ITECOM SP Z O O (NIP 6211722986)
J&P SP Z O O (NIP 6211771602)
JMJ SP Z O O (NIP 6211671183)
K BAUSYSTEME SP Z O O (NIP 6211689409)
KAFLARNIA ZDUNY SP Z O O (NIP 6211746998)
KLIMAS PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO PROJEKTOWE SP Z O O (NIP 6211785567)
KOLOR MIX SP Z O O (NIP 6211634302)
KONIECZNY & MĄDROŃ LEKARSKA SPÓŁKA PARTNERSKA (NIP 6211729988)
KOZFUR SP Z O O (NIP 6211005032)
KOŹMIŃSKIE USŁUGI KOMUNALNE SP Z O O (NIP 6211654718)
KREPEL POLSKA SP Z O O (NIP 6211339187)
KRINGLOOP SP Z O O [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6211671177)
KROBAGO SP Z O O (NIP 6211722992)
KRODOMEX SP Z O O (NIP 6210004007)
KROT INVEST SP Z O O (NIP 6211766222)
KROT PLON SP Z O O (NIP 6211786259)
KROTGAZ ROZLEWNIA GAZU PŁYNNEGO SPÓŁKA JAWNA HANNA LINKIEWICZ M D KAWAŁEK (NIP 6210032096)
KROTOSZYŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA (NIP 6210004125)
KROTOSZYŃSKA SPÓŁDZIELNIA PRODUCENTÓW WOŁOWINY KROT AGRO W KROTOSZYNIE UL ZAMKOWY FOLWARK 11 [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6211722963)
KW TRANSPORT PRZEMYSŁAW KACZMAREK STEFAN WIECZOREK SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211748158)
LABORATORIUM CERABUD SP Z O O W KROTOSZYNIE (NIP 6211653819)
LANYING YUAN INTERNATIONAL TRADING SPÓŁKA KOMANDYTOWA (NIP 6211778805)
LAS KALISZ SP Z O O (NIP 6210004390)
LEGE OPAKOWANIA SP Z O O (NIP 6211357498)
LUMEN 1852 SP Z O O (NIP 6211763554)
LUMEN PRESS SP Z O O (NIP 6211613493)
M & D WARZYWA WIELKOPOLSKIE GRUPA PRODUCENTÓW WARZYW SP Z O O (NIP 6211780239)
MAGNETIC DREAM SP Z O O (NIP 6211780529)
MARBUD SP Z O O (NIP 6211779696)
MARLIN SPÓŁKA JAWNA ANDRZEJ MAŁECKI JAN WOJCIECH MAŁECKI HALINA MAŁECKA HALINA MAŁECKA (NIP 6210003522)
MARTIN BAUER POLSKA SP Z O O (NIP 6211003949)
MIEJSKI ZAKŁAD KOMUNIKACJI W KROTOSZYNIE SP Z O O (NIP 6211777881)
MIESZALNIA PASZ I KONCENTRATÓW H B BAŁA SP Z O O (NIP 6211562169)
MIĘDZYNARODOWE WIELOBRANŻOWE PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE IMPORT EKSPORT HURT DETAL ROST IMPEX SP Z O O W KROTOSZYNIE (NIP 6211004104)
MK ESTATE SP Z O O (NIP 6211759883)
MK TRADE SP Z O O (NIP 6211768824)
MRONCZ & NADSTAWEK SP Z O O (NIP 6211521532)
MULTEAFIL SP Z O O (NIP 6211361933)
NADROL SP Z O O (NIP 6211691607)
NASYCALNIA PODKŁADÓW S A (NIP 6211006706)
NEXPO BIS SP Z O O (NIP 6211666124)
NIERUCHOMOŚCI GRZEŚKOWIAK SP Z O O (NIP 6211753314)
OMD SP Z O O [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6211761153)
PEAMCO MATERIAŁY BUDOWLANE K J ROSINSCY SPÓŁKA JAWNA (NIP 6210003539)
PERFECT HARMONY KOZIKOWSKI SZPAKOWSKI SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211762508)
PHYTOPHARM DOBRZYCA SP Z O O (NIP 6210035539)
PIOMIR SP Z O O (NIP 6211778099)
POLNET SP Z O O I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA (NIP 6211706651)
POLRABBIT SP Z O O (NIP 6211763560)
POLSKIE KONSORCJUM BATERYJNE SP Z O O [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6211621989)
POLYMAXFORM SP Z O O (NIP 6211778627)
PRO AQUA SP Z O O (NIP 6211001293)
PROTECTOR SP Z O O (NIP 6211744344)
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO WYTWÓRCZE KROTBUD SP Z O O [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6210004473)
PRZEDSIĘBIORSTWO EKSPERT SP Z O O (NIP 6211669499)
PRZEDSIĘBIORSTWO GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ SP Z O O (NIP 6211002080)
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE A T S A (NIP 6211685676)
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE CERPOL SPÓŁKA JAWNA LITOSŁAWA CERANOWICZ RYSZARD CERANOWICZ DOBROSŁAWA FRĄC (NIP 6210034681)
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE KROT FOL SPÓŁKA JAWNA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ HUBERTA SZYCH MAŁGORZATA SUSZCZEWICZ [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6210035663)
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE JAMAR M H JARUS SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211652955)
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE PETROL SP Z O O (NIP 6210037886)
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE RATAJCZAK SPÓŁKA JAWNA URSZULA RATAJCZAK KAROL RATAJCZAK (NIP 6210003143)
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE SPÓŁKA JAWNA R M T LUDZIS (NIP 6211005598)
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE TOP SP Z O O (NIP 6211735405)
PRZEDSIĘBIORSTWO KONSERWACJI ZABYTKÓW I USŁUG BUDOWLANYCH KONSBUD SP Z O O (NIP 6210033664)
PRZEDSIĘBIORSTWO OBROTU KRÓLIKAMI HYBRYDA SP Z O O (NIP 6211670999)
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE PRO CANDLE SP Z O O (NIP 6211738740)
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE CENTNAS SP Z O O (NIP 6210004160)
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE EWA S A (NIP 6211526794)
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE HENMAR SPÓŁKA JAWNA HENRYK STAWOWY MARIA STAWOWA MICHAŁ STAWOWY (NIP 6211003470)
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE OKSTOL MAĆKOWIAK SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211406802)
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE STALPOT SPÓŁKA JAWNA WITOLD POTARZYCKI I PAWEŁ POTARZYCKI (NIP 6210002959)
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE ZENON I ROBERT GÓRNIK SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211502233)
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE PROMET H KOBUSIŃSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA (NIP 6210003290)
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE MAT TAR SPÓŁKA JAWNA WŁADYSŁAW I DOROTA MATUSZKIEWICZ (NIP 6211002973)
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWE SOLO SP Z O O (NIP 6211746886)
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE EL MAZ SP Z O O (NIP 6211735411)
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE FERRUM KRZYSZTOF SIKORA I PAWEŁ SIKORA SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211366936)
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE FUZ SPÓŁKA JAWNA URSZULA SZYCH ZENON SZYCH (NIP 6210004792)
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE IRENA SPÓŁKA JAWNA KRZYSZTOF NOWACKI IRENA NOWACKA (NIP 6210003060)
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE REMEK REMIGIUSZ WENCŁAWIAK & DARIUSZ WENCŁAWIAK SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211660819)
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE TADEX SPÓŁKA JAWNA TADEUSZ SZYMANOWSKI TADEUSZ KOZUPA (NIP 6210002942)
R R DRZWI SP Z O O [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6211693003)
R&R SP Z O O (NIP 6211554589)
RADKO TRANS GMEREK DANUTA I GMEREK RADOSŁAW SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211641199)
REGIONALNE CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ W KROTOSZYNIE (NIP 6211526469)
ROL HURT SPÓŁKA JAWNA T STANISŁAWSKA G WYBIERAŁA L SITARZ (NIP 6211654291)
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA PRZYSZŁOŚĆ (NIP 6210004332)
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA USTKÓW (NIP 6210004467)
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W BASZYNACH (NIP 6210003686)
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W BORZĘCICZKACH (NIP 6210004266)
ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W ORLI (NIP 6210004289)
ROLNICZY KOMBINAT SPÓŁDZIELCZY NOWY ŚWIAT (NIP 6210004131)
ROSMOSIS WAWRZYNIAK SP Z O O (NIP 6211487976)
RTS SP Z O O (NIP 6210005403)
RZEŹNIA MRÓZ SP Z O O (NIP 6211488131)
SINO TRADE PROJECT SP Z O O (NIP 6211771051)
SKŁADY BUDOWLANE STARY KROTOSZYN J J MARCINIAK SPÓŁKA JAWNA (NIP 6210038360)
SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW (NIP 6210004102)
SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W KROTOSZYNIE (NIP 6210003976)
SPÓŁDZIELCZA GRUPA PRODUCENTÓW ZBÓŻ I NASION ROŚLIN OLEISTYCH KROT PLON (NIP 6211779294)
SPÓŁDZIELCZE CENTRUM ROLNICZE CENTROL W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM (NIP 6210003982)
SPÓŁDZIELCZY ZAKŁAD MECHANICZNY W KOŹMINIE WIELKOPOLSKIM (NIP 6210004384)
SPÓŁDZIELCZY ZAKŁAD USŁUG MECHANIZACYJNYCH KÓŁEK ROLNICZYCH KOBIERNO (NIP 6210004496)
SPÓŁDZIELCZY ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY KÓŁEK ROLNICZYCH ORPISZEW (NIP 6210003930)
SPÓŁDZIELCZY ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY KÓŁEK ROLNICZYCH OSUSZ W OSUSZY (NIP 6210003812)
SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW JUTRZENKA (NIP 6210003657)
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W DOBRZYCY (NIP 6210004148)
SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH W ROZDRAŻEWIE (NIP 6210003918)
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO WŁASNOŚCIOWA (NIP 6210003798)
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA LOKATORSKO WŁASNOŚCIOWA W DOBRZYCY [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6210032498)
SPÓŁDZIELNIA PRACY METALOWIEC [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6210007945)
SPÓŁDZIELNIA PRACY PRZEMYSŁU SKÓRZANEGO ASKO [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6210004243)
SPÓŁDZIELNIA RZEMIEŚLNICZA OGÓLNOBRANŻOWA (NIP 6210004415)
STUDIO PROJEKTOWO REKLAMOWE SPEED ART SP Z O O (NIP 6211782066)
TBE SP Z O O (NIP 6211784846)
TCB DEETEE SP Z O O [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6211359221)
TRANS MILK SP Z O O (NIP 6211777237)
TRANSNET SP Z O O (NIP 6211752639)
TRANSPETROL BIS SP Z O O (NIP 6211521348)
VENECJA SP Z O O (NIP 6211775586)
VERA SP Z O O (NIP 6211728871)
WINTECH SP Z O O (NIP 6211685653)
WITEX PRZETOP TŁUSZCZY ZWIERZĘCYCH KONIECZNI SPÓŁKA JAWNA (NIP 6211637619)
WYTWÓRNIA MIESZANEK I KONCENTRATÓW PASZOWYCH SP Z O O (NIP 6211673070)
WYTWÓRNIA OPAKOWAŃ TEKTUROWYCH ECO PAK IR SP Z O O (NIP 6211629399)
Z M ŁAGROM DYSTRYBUCJA SP Z O O (NIP 6211728865)
ZAKŁAD KONFEKCYJNY TEOMINA S A (NIP 6211436252)
ZAKŁAD MIĘSNY MK SPÓŁKA JAWNA NORBERT MACIEJEWSKI TADEUSZ KURZAWA (NIP 6211553673)
ZAKŁAD OPIEKI MEDYCZNEJ CER MEDIC SP Z O O (NIP 6210034267)
ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ KORCZAK I JANUSZKIEWICZ SP Z O O (NIP 6211559776)
ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO LANIUS SPÓŁKA JAWNA MIROSŁAW SUDOMIRSKI TOMASZ PATRYJAS JADWIGA PATRYJAS (NIP 6211537912)
ZAKŁAD UBOJU ŻYWCA SPÓŁKA JAWNA PIOTR BIELAWNY SŁAWOMIR BIELAWNY (NIP 6210032653)
ZAUFAJ NATURZE SP Z O O [ W LIKWIDACJI ] (NIP 6211760047)
ZMK INVESTMENTS SP Z O O (NIP 6211716916)
ZRZESZENIE PRODUCENTÓW TRZODY CHLEWNEJ PRO AGRO W KROTOSZYNIE (NIP 6211560673)

Wybierz stronę:

1