Pobierz raport o postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych w latach 2021-2023

Postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne. Raport 2024

Postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne. Raport 2024 to nowe wydanie corocznej publikacji wywiadowni gospodarczej MGBI dotyczącej postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych prowadzonych przez polskie sądy gospodarcze.

W raporcie znajdziesz:

  • analizę postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych prowadzonych wobec przedsiębiorstw i konsumentów w latach 2021-2023
  • listę największych bankructw i restrukturyzacji w polskim biznesie w 2023 r.
  • profile niewypłacalnych dłużników
  • informacje o aktywności doradców restrukturyzacyjnych w postępowaniach

XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

2. Kolejne

n) Stowarzyszenia

Pozycja 172827.
KRS 0000134574, REGON 932838227, NIP 9880203621
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 2002-10-11 r.
[WR.VI NS-REJ.KRS/14214/9/445]

Zamów bazę danych do kampanii marketingowej lub sprzedażowej

Jeśli poszukujesz nowych kontrahentów z branży lub regionu, w którym działa ten podmiot, zapoznaj się z naszą ofertą:

Baza firm transportowych i magazynowych

Baza z aktualnymi danymi aktywnych polskich przedsiębiorstw i instytucji zarejestrowanych w rejestrach CEIDG, REGON i KRS, dla których kod PKD 2007 to H (Transport i gospodarka magazynowa).

Liczba rekordów:
251 403

Cena rekordu:
od 0,01 zł

Sprawdź zawartość

Baza firm i instytucji z powiatu kołobrzeskiego

Baza z aktualnymi danymi aktywnych polskich przedsiębiorstw i instytucji zarejestrowanych w rejestrach CEIDG, REGON i KRS z siedzibą w powiecie kołobrzeskim (woj. zachodniopomorskie).

Liczba rekordów:
13 195

Cena rekordu:
od 0,01 zł

Sprawdź zawartość

W dniu 2009.09.09 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 7 następującej treści:

Dział 1.

Rubryka 2. Siedziba i adres podmiotu

WYKREŚLIĆ

2.Adresmiejscowość WOŁÓW ulica INWALIDÓW WOJENNYCH nr domu 15 kod pocztowy 56-100 poczta WOŁÓW kraj POLSKA

WPISAĆ

2.Adresmiejscowość WOŁÓW ulica INWALIDÓW WOJENNYCH nr domu 26 kod pocztowy 56-100 poczta WOŁÓW kraj POLSKA

Rubryka 4. Informacje o statucie

WPISAĆ

1

1.Informacja o sporządzeniu lub zmianie statutu12.06.2009 R., ZMIANA § 6, § 7, § 28, § 31 STATUTU

Dział 2.

Rubryka 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu

WYKREŚLIĆ

1

Dla pozycji:

1.Nazwa organu uprawnionego do reprezentowania podmiotuZARZĄD

2.Sposób reprezentacji podmiotuOŚWIADCZENIA WOLI, KTÓRE POCIĄGAJĄ ZA SOBĄ ZOBOWIĄZANIA MAJĄTKOWE WYMAGAJĄ PODPISU DWÓCH CZŁONKÓW ZARZĄDU W TYM SKARBNIKA. DO PODPISANIA UMOWY, UDZIELENIA PEŁNOMOCNICTWA I INNYCH CZYNNOŚCI PRAWNYCH WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE CO NAJMNIEJ 2 CZŁONKÓW ZARZĄDU.

WPISAĆ

2.Sposób reprezentacji podmiotuOŚWIADCZENIA WOLI, KTÓRE POCIĄGAJĄ ZA SOBĄ ZOBOWIĄZANIA MAJĄTKOWE WYMAGAJĄ PODPISU 2 CZŁONKÓW ZARZĄDU W TYM SKARBNIKA. DO PODPISYWANIA UMOWY W TYM UMOWY O PRACĘ, UMOWY ZLECENIE, UMOWY O DZIEŁO, UDZIELANIA PEŁNOMOCNICTWA I INNYCH CZYNNOŚCI PRAWNYCH WYMAGANE JEST WSPÓŁDZIAŁANIE 2 CZŁONKÓW ZARZĄDU.

Podrubryka 1. Dane osób wchodzących w skład organu

WYKREŚLIĆ

1

1.NazwiskoBRONOWICKA
2.ImionaSABINA Ikona RSS
3.Numer PESEL lub numer REGON(ukryty)
5.Funkcja w organie reprezentującymWICEPREZES

WPISAĆ

2

1.NazwiskoSZYSZŁO
2.ImionaLUCYNA GABRIELA Ikona RSS
3.Numer PESEL lub numer REGON(ukryty)
5.Funkcja w organie reprezentującymWICEPREZES

Dział 3.

Rubryka 2. Wzmianki o złożonych dokumentach

WPISAĆ

1

1.Wzmianka o złożeniu rocznego sprawozdania finansowegodata złożenia 22.07.2009 okres 01.01.2008 R. - 31.12.2008 R.

1

4.Wzmianka o złożeniu rocznego merytorycznego sprawozdania z działalności organizacji pożytku publicznego01.01.2008 R. - 31.12.2008 R. MERYTORYCZNE SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI OPP

Rubryka 3. Cel działania organizacji

WYKREŚLIĆ

1.Cel działania organizacjiCELEM STOWARZYSZENIA JEST PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI W SFERZE DZIAŁAŃ PUBLICZNYCH NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ LUB MATERIALNEJ, REPREZENTOWANIE INTERESÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I KOORDYNACJA DZIAŁAŃ W TYM ZAKRESIE. JEST TO WYŁĄCZNA DZIAŁALNOŚĆ STATUTOWA STOWARZYSZENIA. 1. ORGANIZOWANIE I PROWADZENIE RÓŻNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI ZMIERZAJĄCEJ DO WCZESNEGO WYKRYWANIA NIESPRAWNOŚCI I PROWADZENIE I PROWADZENIA PROFILAKTYKI ZAPOBIEGAWCZEJ. 2. PROPAGOWANIE I POPULARYZOWANIE POSTĘPOWYCH IDEI I OSIĄGNIĘĆ W ZAKRESIE REHABILITACJI DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH. 3. POPIERANIE I INICJOWANIE PRAC W ZAKRESIE ROZWOJU OŚWIATY I WYCHOWANIA, REHABILITACJI LECZNICZEJ, ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ. 4. KSZTAŁTOWANIE NOWYCH FORM W EDUKACJI W ZAKRESIE INTEGRACJI, POGŁĘBIANIA WRAŻLIWOŚCI SPOŁECZNEJ RÓŻNYCH ŚRODOWISK DO DZIAŁANIA NA RZECZ DZIECI, MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ I NIEPEŁNOSPRAWNYCH OSÓB DOROSŁYCH. 5. DĄŻENIE DO ZNIESIENIA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH, URBANISTYCZNYCH, KOMUNIKACYJNYCH I PSYCHOSPOŁECZNYCH. 6. PROWADZENIE DZIAŁAŃ ZMIERZAJĄCYCH DO STWORZENIA RÓWNYCH PRAW I SZANS ŻYCIOWYCH W SPOŁECZEŃSTWIE DLA RODZIN, OPIEKUNÓW WYCHOWUJĄCYCH DZIECKO NIEPEŁNOSPRAWNE. 7. PROWADZENIE DZIAŁAŃ ZMIERZAJĄCYCH DO STWORZENIA RÓWNYCH PRAW I SZANS ŻYCIOWYCH W SPOŁECZEŃSTWIE DLA MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ PO UKOŃCZENIU 16 ROKU ŻYCIA I DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH OSÓB DOROSŁYCH. 8. PRZECIWDZIAŁANIE WYKLUCZENIU SPOŁECZNEMU I DYSKRYMINACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH. 9. WALKA Z NIEDOŻYWIENIEM. 10. INICJOWANIE, OPINIOWANIE I UCZESTNICZENIE W PRACACH LEGISLACYJNYCH DOTYCZĄCYCH WARUNKÓW ŻYCIA DZIECI, MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ I NIEPEŁNOSPRAWNYCH OSÓB DOROSŁYCH ORAZ ICH RODZIN.

WPISAĆ

1.Cel działania organizacjiPROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI W SFERZE DZIAŁAŃ PUBLICZNYCH NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ZNAJDUJĄCYCH SIĘ W TRUDNEJ SYTUACJI ŻYCIOWEJ LUB MATERIALNEJ, REPREZENTOWANIE INTERESÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I KOORDYNACJA DZIAŁAŃ W TYM ZAKRESIE. JEST TO WYŁĄCZNA DZIAŁALNOŚĆ STATUTOWA STOW. 1.ORGANIZOWANIE I PROWADZENIE RÓŻNYCH FORM DZIAŁALNOŚCI ZMIERZAJĄCEJ DO WCZESNEGO WYKRYWANIA NIESPRAWNOŚCI I PROWADZENIA PROFILAKTYKI ZAPOBIEGAWCZEJ 2.PROPAGOWANIE I POPULARYZOWANIE POSTĘPOWYCH IDEI I OSIĄGNIĘĆ W ZAKRESIE REHABILITACJI DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH 3.POPIERANIE I INICJOWANIE PRAC W ZAKRESIE ROZWOJU OŚWIATY I WYCHOWANIA, REHABILITACJI LECZNICZEJ, ZAWODOWEJ I SPOŁECZNEJ 4.KSZTAŁTOWANIE NOWYCH FORM W EDUKACJI W ZAKRESIE INTEGRACJI, POGŁĘBIANIA WRAŻLIWOŚCI SPOŁECZNEJ RÓŻNYCH ŚRODOWISK DO DZIAŁANIA NA RZECZ DZIECI, MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ I NIEPEŁNOSPRAWNYCH OSÓB DOROSŁYCH 5.DĄŻENIE DO ZNIESIENIA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH, URBANISTYCZNYCH, KOMUNIKACYJNYCH I PSYCHOSPOŁECZNYCH 6.PROWADZENIE DZIAŁAŃ ZMIERZAJĄCYCH DO STWORZENIA RÓWNYCH PRAW I SZANS ŻYCIOWYCH W SPOŁECZEŃSTWIE DLA RODZIN, OPIEKUNÓW WYCHOWUJĄCYCH DZIECKO NIEPEŁNOSPRAWNE 7.PROWADZENIE DZIAŁAŃ ZMIERZAJĄCYCH DO STWORZENIA GODNYCH WARUNKÓW ŻYCIOWYCH W SPOŁECZEŃSTWIE DLA MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ PO UKOŃCZENIU 16 ROKU ŻYCIA I DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH OSÓB DOROSŁYCH 8.PRZECIWDZIAŁANIE WYKLUCZENIU SPOŁECZNEMU I DYSKRYMINACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH 9.WALKA Z NIEDOŻYWIANIEM 10.INICJOWANIE, OPINIOWANIE I UCZESTNICZENIE W PRACACH LEGISLACYJNYCH DOTYCZĄCYCH WARUNKÓW ŻYCIA DZIECI, MŁODZIEŻY NIEPEŁNOSPRAWNEJ I NIEPEŁNOSPRAWNYCH OSÓB DOROSŁYCH ORAZ ICH RODZIN 11.PROWADZENIE DZIAŁAŃ NA RZECZ OSÓB STARSZYCH 12.OCHRONA I PROMOCJA ZDROWIA.