Krajowy Rejestr Zadłużonych API, KRZ API

III. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE

9. Inne

Pozycja 2039.
SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIX WYDZIAŁ GOSPODARCZY DLA SPRAW UPADŁOŚCIOWYCH I RESTRUKTURYZACYJNYCH, sygnatura akt: XIX GUp 765/21
[BMSiG-1012/2022]

Pobierz listę upadłości firm i upadłości konsumenckiej

Uzyskaj dostęp do listy w pliku Microsoft Excel, CSV lub XML zawierającej przetworzone dane z ogłoszeń upadłościowych i restrukturyzacyjnych, publikowanych codziennie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, w tym:

  • dane podmiotu, wobec którego prowadzone jest postępowanie,
  • informacje o sądzie i sygnaturach postępowania,
  • dane sędziego komisarza i doradcy restrukturyzacyjnego,
  • długość okresu do działania,
  • pełną treść ogłoszenia w formacie tekstowym i HTML.

Więcej informacji: Lista upadłości firm i upadłości konsumenckiej

W postępowaniu upadłościowym Katarzyny Ewy Metelskiej-Wódki w upadłości (sygn. akt XIX GUp 765/21) syndyk ukończył i złożył do akt sprawy opis i oszacowanie wchodzącego w skład masy upadłości Katarzyny Ewy Metelskiej-Wódki w upadłości: prawa własności udziału 1/4 części nieruchomości zabudowanej, składającej się z działki ewidencyjnej nr 24/21, położonej w miejscowości Serock, gminie Serock, powiecie legionowskim, w województwie mazowieckim.

Opis i oszacowanie można przeglądać w kancelarii syndyka mieszczącej się w Warszawie przy al. J. Ch. Szucha 8, II p., 00-582 Warszawa.

W terminie tygodniowym od dnia obwieszczenia można wnieść do Sędziego wyznaczonego zarzuty na opis i oszacowanie nieruchomości.

Jolanta Ogorzałek-Krzemińska
syndyk