Pobierz raport o postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych w latach 2021-2023

Postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne. Raport 2024

Postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne. Raport 2024 to nowe wydanie corocznej publikacji wywiadowni gospodarczej MGBI dotyczącej postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych prowadzonych przez polskie sądy gospodarcze.

W raporcie znajdziesz:

  • analizę postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych prowadzonych wobec przedsiębiorstw i konsumentów w latach 2021-2023
  • listę największych bankructw i restrukturyzacji w polskim biznesie w 2023 r.
  • profile niewypłacalnych dłużników
  • informacje o aktywności doradców restrukturyzacyjnych w postępowaniach

Niniejsza strona zawiera treść wpisu do KRS dla tego podmiotu, który może już być nieaktualny.

Przejrzyj listę wszystkich ogłoszeń i wpisów do KRS dla tego podmiotu

XV. WPISY DO KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

2. Kolejne

o) Fundacje

Pozycja 184411.
KRS 0000429254, REGON 243003830, NIP 9542738592
SĄD REJONOWY KATOWICE-WSCHÓD W KATOWICACH, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 2012-08-10 r.
[KA.VIII NS-REJ.KRS/24183/14/183]

Pobierz sprawozdania finansowe i inne dokumenty opublikowane przez ten podmiot

Oceń kondycję finansową, udział w rynku oraz inne parametry mające wpływ na ryzyko współpracy z tym podmiotem.

Pobierz sprawozdania finansowe złożone przez ten podmiot do Repozytorium Dokumentów Finansowych KRS:

Więcej informacji: Fundacja Giesche sprawozdanie finansowe

W dniu 2014.07.31 dokonano wpisu do rejestru KRS nr 5 następującej treści:

Dział 1.

Rubryka 4. Informacje o statucie

WPISAĆ

1

1.Informacja o sporządzeniu lub zmianie statutu28.05.2014 R., - ZMIENIONO: § 7 UST. II, § 14.

Dział 2.

Rubryka 1. Organ uprawniony do reprezentacji podmiotu

1

Dla pozycji:

1.Nazwa organu uprawnionego do reprezentowania podmiotuZARZĄD

Podrubryka 1. Dane osób wchodzących w skład organu

WPISAĆ

1

1.NazwiskoKANDZIA ULRYCH
2.ImionaALEKSANDRA JOANNA Ikona RSS
3.Numer PESEL lub numer REGON(ukryty)
5.Funkcja w organie reprezentującymWICEPREZES ZARZĄDU

Dział 3.

Rubryka 3. Cel działania organizacji

WYKREŚLIĆ

1.Cel działania organizacjiGŁÓWNE CELE: 1.DZIAŁANIE NA RZECZ WSPIERANIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I INNOWACYJNOŚCI ORAZ TWORZENIE SPRZYJAJĄCYCH WARUNKÓW DLA ROZWOJU: A)BIZNESU, B)NAUKI, C) OCHRONY DZIEDZICTWA PRZEMYSŁOWEGO, D) LOGISTYKI, E)ZDROWIA I SPORTU, F)KULTURY, G) OCHRONY ŚRODOWISKA. CELE SZCZEGÓŁOWE: 1.PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI NA RZECZ WSPIERANIA ROZWOJU BIZNESU I TRANSFERU WIEDZY, W TYM PROMOCJA I WDRAŻANIE NOWYCH TECHNOLOGII. 2.IDENTYFIKOWANIE I KIEROWANIE ZASAD POSTĘPU SPOŁECZNO-GOSPODARCZEGO W UKŁADZIE MIEJSKIM, AGLOMERACYJNYM I METROPOLITALNYM. 3.ORGANIZACYJNE I KONCEPCYJNE WSPARCIE BUDOWANIA PROCESÓW ZARZĄDZANIA ZESPOŁAMI MIEJSKIMI. 4.KREOWANIE UKŁADÓW WSPIERAJĄCYCH PROCESY DEMOKRATYZACJI W OSRODKACH ZURBANIZOWANYCH I W ICH OTOCZENIU. 5.KREOWANIE WARUNKÓW DLA SKUTECZNEJ PROMOCJI JAKOŚCI ŻYCIA SPOŁECZEŃSTWA. 6.DZIAŁANIA NA RZECZ WZROSTU ŚWIADOMOŚCI DZIAŁAŃ AGLOMERACYJNYCH. 7.TWORZENIE PLATFORM POROZUMIENIA (WSPÓŁPRACY) GŁÓWNYCH AKTORÓW KWESTII JAKOŚCI I SKUTECZNOŚCI OCHRONY ZDROWIA. 8.INICJOWANIE DZIAŁAŃ LUB WSPÓŁDZIAŁANIE W PRZEDSIĘWZIĘCIACH PRZYCZYNIAJĄCYCH SIE DO WSPÓŁPRACY INSTYTUCJI PUBLICZNYCH LUB ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH Z INWESTORAMI I PRZEDSIĘBIORCAMI. 9.BUDOWANIE WIEDZY NA TEMAT HISTORII DAWNYCH ZAKŁADÓW PRZEMYSŁOWYCH ŚLĄSKA ORAZ DBAŁOŚĆ O ICH ZACHOWANIE. 10.TWORZENIE SPRZYJAJĄCEGO OTOCZENIA DLA ROZWOJU IDEI ZWIĄZANYCH Z DESIGNEM I WZORNICTWEM PRZEMYSŁOWYM. 11.DZIAŁANIA MAJĄCE NA CELU PROMOCJĘ I PROFILAKTYKĘ ZDROWIA. 12.BADANIA NAD PROCESAMI W ŚRODOWISKACH POPRZEMYSŁOWYCH. 13.DZIAŁANIA NA RZECZ OCHRONY ŚRODOWISKA I POPRAWY JEGO JAKOŚCI. 14.DZIAŁANIA NA RZECZ POPRAWY JAKOŚCI ŻYCIA OSÓB I GRUP WYKLUCZONYCH. 15.EDUKACJA EKOLOGICZNA I ZDROWOTNA SPOŁECZEŃSTWA POPRZEZ JEJ ORGANIZOWANIE I WSPIERANIE. 16.WSPOMAGANIA INICJATYW REGIONALNYCH W ZAKRESIE ROZWOJU MYŚLI NAUKOWO-TECHNICZNEJ ORAZ INFORMACJI, DORADZTWA I SZKOLENIA. DLASZE CELE OKREŚLONO W PAR. 7 STATUTU.

WPISAĆ

1.Cel działania organizacji 1. PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI NA RZECZ WSPIERANIA ROZWOJU BIZNESU I TRANSFERU WIEDZY, W TYM PROMOCJA I WDRAŻANIE NOWYCH TECHNOLOGII. 2.IDENTYFIKOWANIE I KIEROWANIE ZASAD POSTĘPU SPOŁECZNO-GOSPODARCZEGO W UKŁADZIE MIEJSKIM, AGLOMERACYJNYM I METROPOLITALNYM. 3.ORGANIZACYJNE I KONCEPCYJNE WSPARCIE BUDOWANIA PROCESÓW ZARZĄDZANIA ZESPOŁAMI MIEJSKIMI. 4.KREOWANIE UKŁADÓW WSPIERAJĄCYCH PROCESY DEMOKRATYZACJI W OŚRODKACH ZURBANIZOWANYCH I W ICH OTOCZENIU. 5.KREOWANIE WARUNKÓW DLA SKUTECZNEJ PROMOCJI JAKOŚCI ŻYCIA SPOŁECZEŃSTWA. 6.DZIAŁANIA NA RZECZ PROMOCJI IDEI AGLOMERACJI. 7.TWORZENIE PLATFORM POROZUMIENIA (WSPÓŁPRACY) GŁÓWNYCH AKTORÓW WOKÓŁ KWESTII JAKOŚCI I SKUTECZNOŚCI OCHRONY ZDROWIA. 8.INICJOWANIE DZIAŁAŃ LUB WSPÓŁDZIAŁANIE W PRZEDSIĘWZIĘCIACH PRZYCZYNIAJĄCYCH SIĘ DO WSPÓŁPRACY INSTYTUCJI PUBLICZNYCH LUB ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH Z INWESTORAMI I PRZEDSIĘBIORCAMI. 9.BADANIE HISTORII ZAKŁADÓW PRZEMYSŁOWYCH, BUDOWANIE WIEDZY O NICH I DBAŁOŚĆ O ICH ZACHOWANIE. 10.TWORZENIE SPRZYJAJĄCEGO OTOCZENIA DLA ROZWOJU IDEI ZWIĄZANYCH Z DESIGNEM I WZORNICTWEM PRZEMYSŁOWYM. 11.DZIAŁANIA MAJĄCE NA CELU PROMOCJĘ I PROFILAKTYKĘ ZDROWIA, W TYM AKTYWNOŚCI SPORTOWEJ. 12.KSZTAŁTOWANIE POSTAW EKOLOGICZNYCH SPOŁECZEŃSTWA POPRZEZ PROMOWANIE ZASAD ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU. 13.DZIAŁANIA NA RZECZ OCHRONY ŚRODOWISKA, POPRAWY JEGO JAKOŚCI ORAZ ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU. 14.EDUKACJA EKOLOGICZNA I ZDROWOTNA SPOŁECZEŃSTWA POPRZEZ JEJ ORGANIZOWANIE I WSPIERANIE. 15.PROWADZENIE PRZEDSIĘWZIĘĆ MAJĄCYCH NA CELU PODNOSZENIE POZIOMU ŚWIADOMOŚCI EKOLOGICZNEJ. 16.WSPIERANIE INICJATYW W ZAKRESIE ROZWOJU MYŚLI NAUKOWO-TECHNICZNEJ ORAZ INFORMACJI, DORADZTWA I SZKOLEŃ. DALSZE CELE OKREŚLONO W § 7 STATUTU.