Pobierz raport o postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych w latach 2018-2020

Postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne. Raport 2021

Postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne. Raport 2021 to nowe wydanie corocznej publikacji wywiadowni gospodarczej MGBI dotyczącej postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych prowadzonych przez polskie sądy gospodarcze.

W raporcie znajdziesz:

  • analizę postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych prowadzonych wobec przedsiębiorstw i konsumentów w latach 2018-2020
  • listę największych bankructw i restrukturyzacji w polskim biznesie w 2020 r.
  • profile niewypłacalnych dłużników
  • informacje o aktywności doradców restrukturyzacyjnych w postępowaniach

III. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE

9. Inne

Pozycja 22828.
SĄD REJONOWY DLA M.ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIX WYDZIAŁ GOSPODARCZY DLA SPRAW UPADŁOŚCIOWYCH I RESTRUKTURYZACYJNYCH, sygnatura akt: XIX GUp 1177/20
[BMSiG-21562/2021]

Otrzymuj powiadomienia e-mailowe o przetargach na sprzedaż nieruchomości

Subskrybuj ogłoszenia syndyków o przetargach na sprzedaż nieruchomości w postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Codziennie możesz otrzymywać powiadomienia e-mailowe dotyczące nieruchomości:

  • z całej Polski,
  • z wybranych województw,
  • z księgą wieczystą prowadzoną we wskazanych sądach rejonowych.

Więcej informacji: Ogłoszenia o przetargach na sprzedaż nieruchomości

Sędzia Komisarz Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIX Wydział Gospodarczy dla spraw Upadłościowych i Restrukturyzacyjnych, ogłasza, że w postępowaniu upadłościowym Edyty Rataszewskiej, zamieszkałej w Klaudynie, sygn. akt XIX GUp 1177/20, został ukończony, a następnie przekazany Sędziemu Komisarzowi opis i oszacowanie wchodzącego w skład masy upadłości prawa własności nieruchomości zabudowanej, składającej się z działki ewidencyjnej nr 1216, o powierzchni 1001 m2 oraz budynku mieszkalnego, jednorodzinnego, parterowego, częściowo podpiwniczonego, wolnostojącego z poddaszem mieszkalnym, o powierzchni 234,7 m2, położonych przy ul. Wilkomirskiego 8 we wsi Klaudyn, gmina Stare Babice, powiat warszawski zachodni, obręb 0011, dla których Sąd Rejonowy w Pruszkowie, VI Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi Księgę Wieczystą o nr KW WA1P/00064781/1.

Każdy zainteresowany może oglądać opis i oszacowanie w czytelni akt Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, ul. Czerniakowska 100A, 00-454 Warszawa, w godzinach urzędowania Sądu, i w terminie tygodnia od dnia obwieszczenia wnieść zarzuty do Sędziego Komisarza (art. 319 ust. 5 ustawy Prawo upadłościowe).