Pobierz raport o postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych w latach 2021-2023

Postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne. Raport 2024

Postępowania upadłościowe i restrukturyzacyjne. Raport 2024 to nowe wydanie corocznej publikacji wywiadowni gospodarczej MGBI dotyczącej postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych prowadzonych przez polskie sądy gospodarcze.

W raporcie znajdziesz:

  • analizę postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych prowadzonych wobec przedsiębiorstw i konsumentów w latach 2021-2023
  • listę największych bankructw i restrukturyzacji w polskim biznesie w 2023 r.
  • profile niewypłacalnych dłużników
  • informacje o aktywności doradców restrukturyzacyjnych w postępowaniach

Niniejsza strona zawiera treść ogłoszenia dla tego podmiotu, które może już być nieaktualne.

Przejrzyj listę wszystkich ogłoszeń i wpisów do KRS dla tego podmiotu

I. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ KODEKS SPÓŁEK HANDLOWYCH

2. Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością

Pozycja 12073.
SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA-FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, IX WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, wpis do rejestru: 2002-01-25 r.
[BM-11590/2006]

Zamów bazę danych do kampanii marketingowej lub sprzedażowej

Jeśli poszukujesz nowych kontrahentów z branży lub regionu, w którym działa ten podmiot, zapoznaj się z naszą ofertą:

Baza hurtowni maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej

Baza z aktualnymi danymi aktywnych polskich przedsiębiorstw i instytucji zarejestrowanych w rejestrach CEIDG, REGON i KRS, dla których kod PKD 2007 to 46.63.Z (Sprzedaż hurtowa maszyn wykorzystywanych w górnictwie, budownictwie oraz inżynierii lądowej i wodnej).

Liczba rekordów:
1 438

Cena rekordu:
od 0,01 zł

Sprawdź zawartość

Baza firm i instytucji z powiatu kaliskiego

Baza z aktualnymi danymi aktywnych polskich przedsiębiorstw i instytucji zarejestrowanych w rejestrach CEIDG, REGON i KRS z siedzibą w powiecie kaliskim (woj. wielkopolskie).

Liczba rekordów:
16 862

Cena rekordu:
od 0,01 zł

Sprawdź zawartość

Zarząd Spółki "Janpak" Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu w myśl art. 500 § 1 Kodeksu spółek handlowych ogłasza poniższy plan połączenia Spółek.

Plan połączenia

Zarządy Spółek "Janpak" Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu oraz Fabryki Pieczywa Cukierniczego "Kaliszanka" Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu w związku z zamiarem dokonania połączenia Spółek, działając zgodnie z art. 498 w związku z art. 515 § 1 i art. 516 § 6 ustawy z dnia 15 września 2000 r. Kodeks spółek handlowych (zwane dalej k.s.h.), uzgadniają, co następuje:

1. Uczestnicy i sposób połączenia

Spółka przejmująca:

"Janpak" Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu, ul. Majkowska nr 32, 62-800 Kalisz, wpisana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. 0000068055.

Spółka przejmowana:

Fabryka Pieczywa Cukierniczego "Kaliszanka" z siedzibą: 62-800 Kalisz, ul. Majkowska 32, wpisana w Rejestrze Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod nr. 0000064998

Połączenie nastąpi zgodnie z art. 492 § 1 ust. 1 w zw. z art. 515 § 1 k.s.h., tzn. przez przeniesienie całego majątku Spółki przejmowanej na Spółkę przejmującą. Połączenie Spółek nastąpi bez podwyższenia kapitału zakładowego Spółki przejmującej z uwagi na fakt, iż Spółka ta posiada 100% udziałów w kapitale zakładowym Spółki przejmowanej.

Biorąc pod uwagę powyższe, na podstawie art. 516 § 6 k.s.h. łączące się Spółki do procesu połączenia stosować będą uproszczoną procedurę połączenia Spółek, w następującym zakresie: - uproszczony plan połączenia,

- brak pisemnych sprawozdań Zarządów łączących się Spółek uzasadniających połączenie,

- brak obowiązku badania planu połączenia przez biegłego,

- uproszczone obowiązki informacyjne wobec wspólników łączących się Spółek,

- przeprowadzenie połączenia bez podejmowania uchwały o połączeniu przez Spółkę przejmującą.

Połączenie zostanie przeprowadzone bez podwyższenia kapitału zakładowego Spółki przejmującej, a przedmiot działalności Spółki przejmującej ujęty w Statucie Spółki obejmuje dotychczasowy zakres działalności Spółki przejmowanej. Dokonana zostanie natomiast zmiana w umowie Spółki przejmującej według następującego projektu uchwały podjętej przez Zgromadzenie Wspólników.

Dotychczasową treść § 2 ust. 1 umowy Spółki skreśla się, wprowadzając w to miejsce nową treść o następującym brzmieniu:

"Spółka będzie działać pod firmą Fabryka Pieczywa Cukierniczego "Kaliszanka" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Spółka może używać skrótu firmy FPC "Kaliszanka" Sp. z o.o.".

2. Prawa przyznane przez Spółkę przejmującą

Nie przewiduje się przyznawania szczególnych uprawnień wspólnikom bądź osobom szczególnie uprawnionym w Spółce przejmowanej.

3. Szczególne korzyści dla członków organów łączących się Spółek, a także innych osób uczestniczących w połączeniu

Nie przewiduje się przyznawania szczególnych korzyści dla członków organów łączących się Spółek, a także dla innych osób uczestniczących w połączeniu.

4. Dzień połączenia

Połączenie Spółek nastąpi z dniem wpisania połączenia do rejestru właściwego według siedziby Spółki przejmującej.

Działający w imieniu "Janpak" Sp. z o.o. i Fabryki Pieczywa Cukierniczego "Kaliszanka" Sp. z o.o. niniejszym oświadczają, że uzgodnienia zawarte w niniejszym planie połączenia stanowią pisemne uzgodnienie pomiędzy łączącymi się Spółkami, zgodnie z art. 498 k.s.h.